Regulamin sklepu

Szanowni Państwo, złożenie zamówienia w naszym sklepie eBalerina oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

1. Właścicielem sklepu eBalerina jest firma HB KOLOR Hanna Grabowska z siedzibą  w Warszawie przy ul. Krochmalna 32a m.12 o numerze NIP 5271010875.

2. Zakupy w sklepie eBalerina mogą dokonywać wyłącznie osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do           czynności prawnych.

3. Nasz sklep eBalerina sprzedaje towary nowe, wolne od wad i legalnie wprowadzone na rynek Polski.

4. Wszystkie ceny towarów podane w sklepie eBalerina są cenami brutto i zawierają podatek Vat.

5. Prezentacja towaru na stronach sklepu eBalerina ma charakter wyłącznie informacyjny i może się różnić od       oryginału. Zdjęcia oferowanych towarów są wykonane techniką cyfrową, lecz nie oddają w pełni obrazu               rzeczywistego.

6. Do zakupionych towarów w sklepie eBalerina dołączamy paragon lub na życzenie kupującego fakturę Vat na imię i nazwisko oraz adres podany w      złożonym zamówieniu telefoniczym lub na adres mailowy sklepu.  

7. Dostawa zamówionego towaru w sklepie eBalerina jest realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej, kurierem inPost lub przez odbiór osobisty w CH LAND w Warszawie  ul. Wałbrzyska 11 lok. 133a płatność przelewem, gotówką lub kartą. 

8. Złożone zamówienie realizujemy w ciągu 5 dni.

9. Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni po dostawie bez podania przyczyny.

10. W przypadku reklamacji w sklepie eBalerina mają zastosowanie przepisy zawarte w ustawie z 27.07.2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz KC.

11. Niniejszy regulamin został sporządzony zgodnie z obowiązującymi w Polsce uregulowaniami prawnymi.

      Rozwinięcie wielu punktów regulaminu sklepu eBalerina znajduje się w "Zasadach sprzedaży" i stanowi             jego integralną część.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl